tescoscontopennyintersparglobusbaumaxalbert

Leták Globus

Globus, akční leták

V prodejně určitě ocení maminky svých ratolestí tzv. MIMI CLUB. Zde se můžou zaregistrovat matky s dětmi do 3 let. Výhodou jim jsou slevové akce za příznivé ceny, až sta výrobků z různého sortimentu od mléka, příkrmů, plenek, ke kosmetice, oblečení, obuvi a hračkám. Také se pořádají různé porady s lékaři o zdraví, získávají se cenné informace o zdravém životním stylu a růstu dětí.

Aktuální akční zboží tvoří mléčné výrobky Activia, tvrdé, měkké i plísňové sýry, mléko. Z pečiva bagety, dalamánky a chléb. Dobré hospodyňky ocení levné suroviny: moučkový cukr, mouku. Mlsné jazýčky potěší sortiment uzenin. Drogistické zboží má v nabídce prací prášky sypké i gely, aviváže. Různé Airwicky- spraye, přípravky do myček nádobí, tělová kosmetika řady Dove, zubní pasty, koupelnové doplňky.

Baby koutek sníží maminkám výdaje za dětské plenky, spodní prádlo, dětskou krupičku, džem, jogurt, Hamánek - kojeneckou výživu.
Zavítejte do „světa barev“, překvapí nízkými cenami u malířských a natěračských, syntetických či vodou ředitelných. Z domácích potřeb ocení zákazníci úložné boxy, čističe oken, vybavení pro auto-moto, domácí předložky, hrací koberce, úklidové prostředky a pomůcky.

Elektro – upoutá nízkými cenami chladniček, mrazniček, bodových svítidel, DVD přehrávačů, rekordérů. Kuchyňským nádobím- elektrickými pekáči, fritovacími hrnci, mikrovlnnými troubami. Kutilové si přijdou také na své. Zajisté nepohrdnou vrtacími kladivy, sekačkami na trávu, apod. …
Nadšení sportovci si mohou zakoupit nové a modernější sportovní oblečení, kolečkové brusle, kola, ochranné pomůcky, příslušenství, nářadí.

Akční leták Globus vychází v pravidelných intervalech a přináší Vám aktuální nabídku slevněného sortimentu.